Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Olsztynie.

Galeria

KIERMASZ CIAST - WRZESIEŃ 2017


EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKOWY - WRZESIEŃ 2017

W dniu 26 września 2017 w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Językowy. W związku z tym sale w szkole zostały oznaczone napisami w języku angielskim i niemieckim. Uczniowie przeprowadzili również quiz na temat ciekawostek językowych


ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO - WRZESIEŃ 2017

4 września 2017 rozpoczął się rok szkolny. Po powitalnej przemowie dyrektora uczniowie klas pierwszych mieli okazję zapoznać się z nauczycielami i swoimi wychowawcami.


ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO - CZERWIEC 2017

W dniu 23 czerwca 2017 odbyło się w naszej szkole zakończenie roku szkolnego. Pan dyrektor wręczył nagrody i świadectwa najlepszym uczniom. Na zakończenie jedna z klas przedstawiła zagrożenia z jakimi mogą się spotkać uczniowie w trakcie wakacji.


SPOTKANIE Z JOANNĄ JĘDRZEJCZYK - CZERWIEC 2017

Naszą szkołę odwiedziła Joanna Jędrzejczyk – polska zawodniczka muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki (MMA). Trzykrotna zawodowa mistrzyni świata, dwukrotna mistrzyni Europy oraz czterokrotna amatorska mistrzyni świata, trzykrotna mistrzyni Europy i pięciokrotna mistrzyni Polski w boksie tajskim. Wicemistrzyni Polski w amatorskim boksie z 2011. Pierwsza Polka w największej i najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie. Pani Asia okazała się bardzo ciepłą i życzliwą osobą. W trakcie rozmów dała młodzieży wiele cennych wskazówek jak postępować w życiu, co powinno nas motywować, i co jest tak naprawdę najważniejsze.


DZIEŃ SPORTU - CZERWIEC 2017

W dniu 1 czerwca 2017 odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. Zorganizowano wiele konkurencji, w których uczniowie mogli wykazać się sprawnością fizyczną. Wielu uczniów bardzo angażowało się w przygotowane ćwiczenia.


BICIE REKORDU W MASOWYM CZYTANIU KSIĄŻEK - CZERWIEC 2017

W dniu 1 czerwca 2017 nasza szkoła w ramach akcji „Jak nie czytam, jak czytam” przyłączyła się do bicia ogólnopolskiego rekordu w ilości przeczytanych książek. O godzinie 10:00 wszyscy uczniowie spotkali się na sali gimnastycznej czytając fragment przyniesionej przez siebie książki. We wspólnym czytaniu wzięło udział 151 uczniów.


OSTATNI DZWONEK - KWIECIEŃ 2017

W dniu 28 kwietnia 2017 nastąpiło uroczyste pożegnanie klas trzecich. Uczniowie otrzymali świadectwa oraz nagrody. Wszyscy mogli zobaczyć krótki występ klasy drugiej pokazujący ewolucję ucznia od podstawówki aż po okres studiów.


OSOBOWOŚCI VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO - KWIECIEŃ 2017

20 kwietnia 2017 roku w ramach realizacji programu wychowawczego „Osobowości VI Liceum Ogólnokształcącego”, odbyło się kolejne z cyklu spotkań poświęconych byłym absolwentom szkoły. Szkołę odwiedzili tym razem Pan Paweł Głowacki oraz Pan Łukasz Jegliński – reprezentanci drużyny piłkarskiej Stomil Olsztyn. W spotkaniu z nimi uczestniczyły klasy: IIIc, IIc, IIe oraz Ic. Uczniowie mieli okazję porozmawiać z piłkarzami o ich sportowej pasji, doświadczeniach zawodowych, a nawet wziąć udział w treningu, który odbył się w sali gimnastycznej. Spotkanie zostało zorganizowane i poprowadzone przez p. K. Dubicką.


NAUKA PROGRAMOWANIA NA UWM - KWIECIEŃ 2017

W dniach 21 i 24 kwietnia 2017 klasy IIC i IIIC uczestniczyły w zajęciach programowania przygotowanych przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Uczniowie uczyli się rozwiązywać zadania maturalne z wykorzystaniem różnych języków programowania.


 « Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna »  OstatniaNASZA SZKOŁA

Pierwotnie - w budynku naszej szkoły - mieścił się Zespół Szkół Budowlanych im.Gabriela Narutowicza. W 1990 roku zostało założone VI Liceum Ogólnokształcące...

NASZE PROFILE

Najnowsze profile klas na rok szkolny 2017/2018

Aktualności

BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA DOROSŁYCH UCZNIÓW

09.03.2018

Uwaga!

Propozycja dla pełnoletnich uczniów, którzy chcą bezpłatnie zdobyć dodatkowe kwalifikacje z branży informatycznej (zajęcia sobotnio-niedzielne z obiadem i kawą w ramach projektu unijnego w Olsztynie).

Więcej informacji na poniższym plakacie i u pani pedagog.

BIEŻĄCE ŻYCIE SZKOŁY

28.10.2016

Wszystkich zainteresowanych bieżącym życiem szkoły zapraszamy do działu "Galeria"

SZYBKI KONTAKT

ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 5,
10-049 Olsztyn
E-mail: sekretariat@lo6.olsztyn.pl
Telefon: 0-89 527-93-57
Faks: 0-89 527-67-43

Historia szkoły

Rada pedagogiczna

Samorząd szkolny