20.03.2013 r.
LEKCJA BIOLOGII

Lekcje biologii sa zawsze ciekawe zwlaszcza gdy szykuje sie lekcja z eksperymentami. Na zdjeciach mozna zobaczyc jak wyglada jajko po dluzszym przechowywaniu w soli fizjologicznej i jak reaguje watrobka polana woda utleniona. Zapachow niestety nie da sie zobaczyc :)

07.12.2012 r.
GÓRA GROSZA

Akcja kosztowala wszystkich duzo pracy i wysilku. Choc nie wiemy dokladnie ile jednak udalo sie zebrac wiecej pieniedzy niz w poprzednim roku. Na koniec zostal zorganizowany heppening, na którym mozna bylo porzadnie sie posmiac. Sami popatrzcie :) .

11.11.2012 r.
CZYTANIE PANA TADEUSZA

Czytanie "Pana Tadeusza" wywolalo w naszej szkole duze poruszenie. Zaangazowali sie zarowno nauczyciele jak i uczniowie. Szczegolnie pierwszy dzien wzbudzil u wszystkich duze zainteresowanie. Wielu uczniow zatrzymywalo sie, sluchalo, robilo zdjecia. Przez tydzien bylo w naszej szkole jakos inaczej :)

04.02.2012 r.
STUDNIÓWKA

Kolejna impreza, która warto bylo zobaczyc. Polonez wyszedl pieknie, chociaz wielu bardzo sie denerwowalo. Wyszukane fryzury, kolorowe suknie i eleganckie garnitury zmienily wszystkich nie do poznania. Wszyscy bawili sie swietnie do bialego rana. Obejrzyjcie sobie zdjecia... warto popatrzec.

19.12.2011 r.
JASELKA

Dzialo sie duzo, ciekawie, kolorowo. Aniolki byly bardzo grzeczniutkie a diablice bardzo kuszace. Wszyscy sie bardzo starali i przykladali... i choc odpadaly brody i spadaly korony warto bylo zobaczyc. Obejrzyjcie nasz album ze zdjeciami.