Dni Przedsiębiorczości na UWM w Olsztynie – luty 2020

Dnia 15 i 16 stycznia 2020 r. odbył się II etap projektu Dni Przedsiębiorczości na UWM w Olsztynie, do którego szkoła przystąpiła w listopadzie 2019r. Pierwszego dnia młodzież wzięła udział w cyklu 3 warsztatów interaktywnych („Ja jako marka i ja w zespole”, „Ja w projekcie i ja jako innowator”, „Ja jako pomysłodawca startupu i ja jako skuteczny sprzedawca”). Drugiego dnia zespół kolejny raz zmierzył się z wyzwaniami gry biznesowej on-line, tym razem
w rozgrywce międzyszkolnej.  W trzecim etapie uczniowie wcielą się w rolę przedsiębiorców oraz będą rozwijać swoje mikrobiznesy. W trakcie tych działań skorzystają ze wsparcia ekspertów- mentorów, którzy wskażą im najważniejsze aspekty prowadzenia działalności gospodarczej (czyli budowanie produktu, analiza rynku, strategia marketingowa, finanse).

Z kolei, w czwartym finałowym etapie, który odbędzie się na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie młodzież przy wsparciu mentorów i trenerów przez 24 godziny będzie nadawać ostatnie szlify swoim biznesowym pomysłom.