Szanowni byli Pracownicy naszej szkoły

Drodzy Absolwenci

 

W 2020 roku VI Liceum Ogólnokształcące będzie świętować swoje 30-lecie.

Prosimy o to, by nasi byli pracownicy, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, nasi absolwenci, rodzice byłych uczniów, inne osoby związane ze szkołą przypomnieli sobie chwile spędzone w naszym liceum. Prosimy – opiszcie swoje wspomnienia o szkole, ludziach, których tu spotkaliście, sytuacjach. Czekamy na wspomnienia poruszające, nostalgiczne, śmieszne, coś, co wryło się w pamięć, coś, co warto ocalić od zapomnienia. Forma zupełnie dowolna, może to być opowiadanie, krótka notatka, zapis rozmowy, wiersz, zdjęcie z opisem, cokolwiek innego, co przyjdzie Wam do głowy. Nie jest to konkurs. To raczej przyczynek do zbioru wspomnień. Być może wykorzystamy to – za Waszą zgodą – w naszej przygotowywanej książce o historii szkoły lub w innej formie w czasie obchodów 30-lecia.

Termin nadsyłania prac do końca maja 2019.

Adres: sekretariat@lo6.olsztyn.pl lub jaworsk.a@wp.pl lub adres szkoły (Pstrowskiego 5 z dopiskiem na kopercie „30 lat LO VI”)

Weź udział. Udostępnij. Zachęć kogoś.